Naše filozofie

Filozofie Homelove.cz

Produkty Homelove.cz jsou zhmotněním touhy po dokonalosti a originality. Jestliže chcete vlastnit opravdu ojedinělý nábytek nebo doplňky do bytu, pak jste na správné adrese. Veškerý náš sortiment je vyroben s láskou, precizností a jedinečností. 
 
Nábytek z naší nabídky je ručně vyráběný v původních manufakturách ve východní a jihovýchodní Asii. Tamní dílny jsou známé smyslem pro detail a originalitu. Každý model z Homelove.cz je proto jen v omezeném množství, ze kterého je cítit poctivá práce. Mistři nábytkářského řemesla si techniky výroby předávají z generace na generaci už od roku 1850.   
 

Vzácná dřeva prvotřídní kvality

Nejčastěji používaným materiálem je jilm.  Pro svou výraznou texturu patří mezi oblíbené nábytkářské materiály. Toto dřevo se dá jen těžko zaměnit s jiným. Vyniká tvrdostí, pevností a je velmi příjemné na dotyk.  Výrobky z něj, jsou podle mnohých odborníků vnímány za zdroj pozitivní energie. 
 
U Homelove.cz zakoupíte nábytek, který je velmi trvanlivý. Díky kvalitně použitým materiálům vám bude dělat radost po generace. Orientální a vintage styl lehce zkombinujete s modernějšími kousky. Z výsledku budete nadšeni nejen vy, ale i vaše návštěvy, které vám tyto originály budou jistě závidět.  
 
Naší hlavní filozofií je poskytnout vám funkčnost, jedinečnost a originalitu výrobku, který dotvoří váš domov a vaši osobnost. 
 
Ozdobte svůj domov originálním nábytkem ještě dnes.