Zlatý, černý, šedý… a přírodní

 

Dnešní článek bude tak trochu netypický. Představíme si v něm totiž jen jeden čtenářský, odpočinkový… koutek.

 

Nevíme jak vy, ale my prostě milujeme kombinaci zlaté a černé (či bílé) barvy. Připadá nám nesmírně elegantní a luxusní. A když se k ní přidá ještě trocha dřeva… tak výsledek opravdu stojí za to.

Miska dřevěná černá:

Liquid error: undefined method `url' for nil:NilClass

Přitom platí, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo – resp. i na malém prostoru se dá vytvořit velké dílo. V tomto konkrétním případě se jedná o prostor mezi dvěma okny, který přímo volal po tom, abyste si v něm majitelka bytu zařídila čtenářský/odpočinkový koutek.

Polštář černobílý:

Zdroj: homelove.cz

A protože zdi i podlahy jsou bílé, bylo jasné, že nejlepší bude použít tmavý nábytek – černé poličky, hnědošedá křesla apod. Nejsvětlejší je krásný vintage stůl se šuplíkem, na kterém stojí miska a starožitná lucernička.

Zdroj: draumesider.blogspot.cz

Samostatnou zmínku si zaslouží také dekorace. Tyto snímky byly pořízeny počátkem prosince, takže na nich můžete vidět i pár kousků, které mají navodit tu pravou vánoční atmosféru.

Zdroj: draumesider.blogspot.cz

Jiné dekorativní předměty (zarámovaný nápis „You ace in my heart“, hrnečky, krájecí prkénka apod.) oproti tomu s Vánocemi nijak nesouvisejí. Což ovšem nic nemění na tom, že skvěle podtrhávají celkový dojem.

Zdroj: draumesider.blogspot.cz

Jak se vám to líbí?