Zařiďte si nadčasovou kuchyň v britském stylu

 

Jakému vzhledu kuchyně dáváte přednost – modernějšímu nebo tradičnějšímu? Pokud vám dělá problém tuto otázku zodpovědět, máme pro vás skvělou inspiraci.

 

Kuchyně, kterou si v dnešním článku představíme, představuje učebnicový příklad povedené kombinace starých a nových prvků. Dalo by se napsat, že její autoři si z obou těchto světů vybrali to nejlepší – a následně to spojili do jednoho celku. Chcete-li, aby vaše vlastní kuchyně vypadala podobně, rozhodně v ní nesmí chybět následující věci.

Velký jídelní stůl:

Zdroj: homelove.cz

Tmavé skříně – čistě bílé kuchyně jsou podle nás neuvěřitelně nudné, sterilní a zoufale neoriginální.

Zdroj: apartmenttherapy.com

Mramorový panel – samozřejmě myslíme panel, který se dává za dřez či sporák, aby chránil zeď před postříkáním vodou, prskajícím olejem apod. A jestli se plácnete přes kapsu a pořídíte i pár mramorových skříněk… výsledek nebude mít chybu.

Zdroj: apartmenttherapy.com

Odpovídající doplňky – potřebujete vhodné nádobí, příbory apod. Ale tím to zdaleka nekončí. Buďte detailisti a zaměřte si i na záležitosti typu úchyty zásuvek. Vyplatí se to.

Zdroj: apartmenttherapy.com

Měděný dřez – v našich končinách se s ním příliš často nesetkáte. Což je velká škoda, protože vypadá opravdu dobře.

Zdroj: apartmenttherapy.com

Hrubá dřevěná podlaha – podtrhne celkovou atmosféru místnosti a dodá ji „teplo domova“. O dřevěné podlaze lze říct v podstatě totéž, co o výše zmíněném měděném dřezu. Osobně neznáme nikoho, kdo by jí v kuchyni měl… a trošku nás to mrzí.