Zajímavý dům v Brazílii

 

Už jste někdy viděli interiér zařízený v moderním etnickém stylu? Že ještě ne? Pak si určitě nenechte ujít dnešní článek…

 

Elegantní, subtilní, exotický a svěží – tak by se dal ve stručnosti popsat tento pozoruhodný dům, který se nachází v Brazílii.

Miska tvar Loď 72 cm:

Zdroj: homelove.cz

Když se řekne „etnický styl“, většině z nás okamžitě vytanou na mysli různé pestrobarevné předměty vyrobené africkými (či jinými) domorodci. Ovšem „moderní etnický styl“ je o něčem poněkud jiném.

Stolička:

Zdroj: homelove.cz

Divoce pomalované masky, čelenky nebo třeba sošky byste tak v tomto domě hledali marně. Místo toho zde můžete obdivovat rustikální nábytek, elegantní štukové povrchy či jednoduché doplňky z přírodních materiálů, které odkazují na místní tradice.

Nástěnný věšák - Samorost:

Liquid error: undefined method `main_image' for nil:NilClass

V obývacím pokojí nás zaujala hlavně originální stojací lampa a čtvercové matrace (?), které pravděpodobně plní i funkci konferenčních stolků:

Zdroj: myparadissi.com

Dřevěné schodiště do patra není vybaveno žádným zábradlím. Majitelé nechali odstranit část podlahy a vzniklý prostor vysypali bílými oblázky:

Zdroj: myparadissi.com

Hlavní ložnice. Kromě obrovské manželské postele s nebesy se sem toho už moc nevešlo:

Zdroj: myparadissi.com

Tento značně atypický sprchový kout disponuje prohlubní, kterou lze využívat jako vanu. Celkový dojem je ovšem poněkud… odpuzující:

Zdroj: myparadissi.com

A závěrem ještě ložnice pro hosty. Vintage židle, černobílé obrázky, zrcadlo, krásná kožešina… co dodat:

Zdroj: myparadissi.com