Vintage House Daylesford

 

Dnes se vypravíme do australské Victorie, abychom tam navštívili jeden zajímavý dům pocházející ze šedesátých let předminulého století.

 

Tato pozoruhodná nemovitost, nacházející se mezi městečky Daylesford a Hepburn Springs, byla nedávno kompletně zrekonstruována. Autorem nové podoby interiéru je úspěšný designér Kali Cavanagh.

Hnědá komoda:

Zdroj: homelove.cz

Díky své poloze na kopci Vintage House Daylesford nabízí krásné výhledy do okolní přírody (Wombat State Forest and Doctors Gully). Stojí za zmínku, že v případě zájmu si ho můžete pronajmout – ceny se pohybují od 620 do 2740 USD v závislosti na tom, zda v něm chcete strávit jednu noc či celý týden.

Obývací pokoj je laděný do tmavých barev a volně přechází v jídelnu spojenou s kuchyní. Kromě nádherného litinového krbu z Francie v něm můžete obdivovat i sedací soupravu značky Chesterfield:

Zdroj: onekindesign.com

Jídelní prostor je naopak vymalován bílo-šedě, což ho od obývací sekce opticky odděluje. Dominuje mu starý (18. století) kancelářský stůl z Anglie:

Zdroj: onekindesign.com

Kuchyně. Všimněte si plynového kombinovaného sporáku z USA. Za kostelními dveřmi (které pěkně ladí s podlahou) se ukrývá lednička:

Zdroj: onekindesign.com

Dům disponuje třemi ložnicemi. Nás nejvíc zaujala tato, která nepochybně nadchne především všechny britské vlastence:

Zdroj: onekindesign.com

Jedna z koupelen. Velká vana (pro dvě osoby), industriální okno, talířová sprcha… co dodat:

Zdroj: onekindesign.com