Útulný a funkční byt ve čtvrti Pilsen

 

Splněný sen všech nadšených kuchařů – tak by se dal ve stručnosti charakterizovat tento apartmán, který se nachází v Chicagu.

 

Majitelé této nemovitosti - James Wurm a Dom Cordilla – ze všeho nejraději připraují chutná jídla a vytvářejí různé povedené věci (jinak řečeno kutí). Neleknou se žádný výzvy a vždy věnují velkou pozornost i těm nejmenším detailům.

Skleněný talíř:

Zdroj: homelove.cz

To se samozřejmě odráží i na jejich bytu, který je určen především pro vaření, jezení a pití. Je komfortní, osobitý a skvěle se v něm relaxuje.

Kovová skříňka na kolečkách:

Zdroj: homelove.cz

„Při zařizování jsme se inspirovali interiéry našich oblíbených barů, restaurací a dalších podniků, kam rádi chodíme s přáteli,“ vysvětlují James a Dom. Co o výsledku jejich práce soudíte?

Dřevěná mísa 70 cm:

Zdroj: homelove.cz

Obývací pokoj. Moderní pohovka, vintage křesla, stylové stojací lampy… za pozornost stojí také pěkná dřevěná podlaha:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Kuchyně je prostě… velkolepá. Celá jedna stěna je pokrytá pánvičkami, kastroly, naběračkami, obracečkami a dalšími kuchyňskými doplňky:

Zdroj: apartmenttherapy.com

V malé jídelničce mj. naleznete i praktický držák kol. Velká okna do místnosti propouštějí spoustu světla, takže bylo možné vymalovat ji hnědě, aniž by výsledek působil ponurým dojmem:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Ložnice kombinovaná s pracovnou. I tady se James a Dom rozhodli vsadit na neobvyklé barevné řešení:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Ložnice č. 2 je mnohem konvenčnější. Ovšem hodně malá – kromě dvojlůžka se sem toho už moc nevešlo:

Zdroj: apartmenttherapy.com