Takhle bydlí celebrity: 5 úžasně zařízených místností

 

Zajímá vás, jak to vypadá doma u Willa Smithe, Drew Barrymore či Gisele Bündchen? Čtěte dál!

 

Kdo by netoužil žít obklopen přepychem a krásou? Abyste si mohli tento sen splnit, nemusíte být milionářem – stačí vybavit interiér tím správným nábytkem. V žádném případě by v něm neměly chybět konferenční a konzolové stolky, na kterých můžete vystavit své oblíbené dekorativní předměty. Inspirujte se celebritami a vyberte si kousek do Vašeho interiéru!

Will Smith

Zdroj: homelove.cz

Jedna z chodeb v sídle šestačtyřicetiletého amerického herce. Zarámované fotografie, originální designová židle… a především nádherný konzolový stolek, pro který má Smith velkou slabost.

Brooke Shields

Zdroj: homelove.cz

Chtěli byste mít stejně krásnou kuchyni jako hvězda filmu Modrá laguna? Pak vězte, že důležitý není jen nábytek, ale také doplňky! I natolik fádní věc, jakou je chlebník, může vypadat úchvatně.

Drew Barrymore

Zdroj: homelove.cz

Drew si svůj dům v Hollywoodu navrhla sama – a nutno konstatovat, že výsledek je skvělý. Interiér je zařízen v tzv. eklektickém stylu, založeném na vzájemné kombinaci různorodých (moderních, vintage, starožitných) prvků. Celkový dojem opět podtrhují skvělé zvolené doplňky.

Julianne Moore

Zdroj: homelove.cz

Čtyřiapadesátiletá herečka preferuje jednoduchou eleganci, pestrost a kreativitu. Místo luxusního koktejlového stolku si do obýváku klidně dá obří špulky od nití. A v neposlední řadě miluje zrcadla.

Gisele Bündchen

Zdroj: homelove.cz

Obývacímu pokoji brazilské supermodelky dominuje stylový krb. Za pozornost stojí také moderní sedací souprava (vyrobená na zakázku), závěsy Loro Piana z kašmírové vlny, jemně vzorovaný koberec či praktický konferenční stolek.