Renovace: Ložnice pro náročný manželský pár

 

Tento projekt renovace ložnice realizovala úspěšná interiérová návrhářka Nelly Reffet z Austrálie. Podívejte se, jak se jí povedl.

 

„Moji klienti, Maya a její manžel Nerd, poměrně dlouhou dobu bydleli ve svém prvním domě, kterému láskyplně říkali ‚Crap Shack‘. Když se rozhodli koupit tuto nemovitost v Perthu, přišli s dlouhým seznamem položek, které chtěli zrenovovat. Patřila mezi ně i ložnice,“ vzpomíná Nelly.

 

A není se co divit. V inkriminované místnosti totiž dříve přespával jen jeden člověk a vypadala takto:

Zdroj: apartmenttherapy.com

 

Pokud si však myslíte, že šlo o relativně snadnou záležitost, mýlíte se. Co se interiérových stylů týče, Maya a Nerd mají každý jiný vkus a navíc jsou hodně tvrdohlaví. „Dohodnout se, jak by ta ložnice měla nakonec vypadat, pro ně vůbec nebylo jednoduché,“ podotýká Nelly. Jejím cílem ovšem bylo vytvořit prostor, ve kterém se budou oba cítit pohodlně – a to se jí taky podařilo.

 

Zdroj: apartmenttherapy.com

 

„Muselo to mít útulnou i trochu dramatickou atmosféru. Místnost je poměrně malá, ale disponuje šatnou. I tak to ovšem chtělo ještě další úložné prostory. Proto jsem do ní umístila ty modré kovové skříně,“ vysvětluje Nelly.

Zdroj: apartmenttherapy.com

 

Kromě nich se do ložnice vešla také bílá komoda, jeden noční stolek a jedna vintage krabice zastávající tutéž úlohu i velké zrcadlo. Samozřejmě nechybí ani pokojové rostliny, noční lampičky a různé dekorační předměty. Co na to říkáte?

Zdroj: apartmenttherapy.com