Představujeme: Nové ayurvédské kosmetické přípravky

 

Oblíbili jste si ayurvédskou kosmetiku? Pak vás určitě zaujmou výrobky, které jsme právě přidali do našeho sortimentu.

 

Ayurvéda“ je sanskrtský výraz pro „vědění o životě“. Jedná se o systém tradiční indické medicíny, který pracuje především s bylinkami a minerálními či živočišnými látkami. Důležitou součástí ayurvédy jsou ovšem také masáže, meditace, aromaterapie, různá tělesná i dechová cvičení atd.

Naši nabídku ayurvédské kosmetiky z ostrova Srí Lanka jsme nyní rozšířili o několik dalších prvotřídních produktů. Jaké to jsou?

Kumarika olej – tento olej obsahuje výtažky z limetky a kopru, tedy dvou rostlin, které ženy používaly k péči o vlasy už v dávných dobách:

Zdroj: homelove.cz

KÉSHA Classic (bylinný ayurvédský vlasový olej) – perfektní přípravek pro jedince trpící suchými a lámavými vlasy, lupy, alopecií a dalšími trichologickými problémy:

Zdroj: homelove.cz

KÉSHA JASMINE (bylinný ayurvédský vlasový olej) – má podobné účinky jako KÉSHA Classic, ale navíc obsahuje jasmín:

Zdroj: homelove.cz

Supirivicky (ústní voda) – ve složení této ústní vody mj. naleznete hřebíček a skořici, kteréžto ingredience pomáhají zastavit krvácení dásní:

Zdroj: homelove.cz

LINK KESHA (vlasový olej)  – extrakty z osmi léčivých bylin a spousta přírodního vitamínu E. Pokud toužíte po krásných a zdravých kadeřích, rozhodně ho vyzkoušejte:

Zdroj: homelove.cz