Představujeme: Kolekce Bali

 

V naší nabídce nově naleznete i nádherný nábytek pocházející z Indonésie. V tomto článku si ve stručnosti přestavíme několik nejpovedenějších kousků.

 

Indonésie je největší souostroví světa. Tvoří ho více než 17 000 ostrovů, z nichž přes 6000 je obydlených. Tato tajemná země láká cestovatele nejen nádhernou nedotčenou přírodou, ale i bohatým kulturním dědictvím (jen na Bali naleznete cca 3000 chrámů).

Set nočních stolků Bali:

Zdroj: homelove.cz

Indonésie je známá také tím, že se v ní vyrábí krásný a značně originální nábytek. Pokud do své domácnosti chcete vnést závan exotiky, židle, stolky, skříňky… z kolekce pojmenované po „ostrově bohů“ jsou pro vás to pravé ořechové. Ostatně, prohlédněte si následující fotografie a posuďte sami.

Starožitná skříňka s kasičkou Bali – tato nádherná skříňka z tmavého dřeva se stane chloubou každé ložnice či předsíně. Její příběh začal na balijském úřadě, kde ji místní úředníci používali na úschovu úplatků. Proto má malý otvor i na horní desce. Výška: 79.5 cm, šířka: 49.0 cm, hloubka: 49.0 cm:

Zdroj: homelove.cz

Konzolový stolek z Bali – umělecky vyřezávaný a patřičně oprýskaný. Přesně takový nábytek je teď IN. Výška: 84.5 cm, šířka: 110.5 cm, hloubka: 49.0 cm:

Zdroj: homelove.cz

Buddha Bali – přestože na to nevypadá, je taktéž vyrobený ze dřeva. Soška Buddhy v učení Feng Shui symbolizuje štěstí, moudrost a vyrovnanost. Výška: 60.0 cm, šířka: 30.0 cm, hloubka: 10.0 cm:

Zdroj: homelove.cz

Křesílko s nápisy z Bali – pohodlné a velmi originální. Můžete si ho dát například do jídelny nebo na krytou terasu. Výška: 89.0 cm, šířka: 56.0 cm, hloubka: 50.0 cm:

Zdroj: homelove.cz

Dřevěná cedule s nápisem BALI 30 cm – kdykoliv budete mít špatnou náladu, tahle cedule vám ji zaručeně zvedne. Pověste ji na nějaké dobře viditelné místo. Výška: 30.0 cm, šířka: 30.0 cm, hloubka: 4.0 cm:

Zdroj: homelove.cz