Představujeme: Ayurvédské produkty

 

Zajímáte se o ayurvédu? Pak vás určitě zaujmou výrobky, které jsme nedávno přidali do naší nabídky.

 

„Ayurvéda“ je sanskrtský výraz pro „vědění o životě“. Jedná se o systém tradiční indické medicíny, který pracuje především s bylinkami a minerálními či živočišnými látkami. Důležitou součástí ayurvédy jsou ovšem také masáže, meditace, aromaterapie, různá tělesná i dechová cvičení atd.

V našem e-shopu si nyní můžete zakoupit několik prvotřídních produktů, které byly připraveny právě na základě poznatků ayurvédy – a to na Srí Lance. Například?

Sudantha zubní pasta – ideální především pro jedince, kteří trpí přecitlivělostí zubů. Desinfikuje, skvěle chrání dásně a zabraňuje vzniku paradentózy a zubního kazu:

Zdroj: homelove.cz

Visaka mýdlo z aloe vera – prvotřídní přírodní mýdlo s extraktem z aloe vera, který má blahodárné účinky na naši pokožku:

Zdroj: homelove.cz

Kumarika bylinný olej – konečně opravdu účinný přípravek proti vypadávání vlasů. Nevěříte? Tak ho vyzkoušejte a přesvědčte se sami:

 

Zdroj: homelove.cz

 

Siddhalepa bylinný balzám – zatočte s nachlazením či migrénami. Tento unikátní balzám rovněž urychluje hojení pohmožděnin a výronů:

Kekulu dětské mýdlo – chcete pro své potomky jen to nejlepší? Pořiďte jim toto mýdlo, které mimo jiné léčí různé vyrážky a zklidňuje bolavé svaly:

Zdroj: homelove.cz