Pozor! Nové dekorace v naší nabídce

 

Dekorací není nikdy dost. Prohlédněte si naše novinky pro letošní podzim – určitě si z nich vyberete!

 

Podzim oficiálně začíná zítra v 10:20:06h. Je tedy nejvyšší čas představit si některé zajímavé dekorativní předměty, které jsme nedávno zařadili do naší nabídky. Mnohé z nich – například dřevěný žebřík na ručníky či různé nádoby – plní nejen estetickou, ale i praktickou funkci. Jiné jsou naopak určeny pouze k tomu, aby zkrášlily váš interiér a podtrhli jeho celkovou atmosféru. Ale už dost řečí – pojďme se na ně podívat.

Soška modrá – skvěle poslouží k odkládání vašich šperků a navíc dobře vypadá. Výška: 33.5 cm, šířka: 11.0 cm, hloubka: 8.0 cm:

Zdroj: homelove.cz

Slepice fialová – tato dekorace, která pochází ze slunného Španělska, rozveselí každou kuchyň. Výška: 19.0 cm, šířka: 16.0 cm, hloubka: 10.0 cm:

 

Zdroj: homelove.cz

 

Korková vázička cihlová – dostáváte často květiny? Pak vám jistě přijde vhod tato vázička! Výška: 20.0 cm, šířka: 10.0 cm:

Liquid error: undefined method `url' for nil:NilClass

Zvon plechový – Vánoce se rychle blíží. Na co bude Ježíšek zvonit u vás? Co třeba na tenhle krásný plechový zvonek? Výška: 25.0 cm, šířka: 19.0 cm:

 

Zdroj: homelove.cz

 

Dekorace letadlo zelené – perfektní do dětského pokoje. Vaši potomci z něj určitě budou nadšeni. Výška: 6.0 cm, šířka: 16.0 cm, hloubka: 13.0 cm:

 

Zdroj: homelove.cz