Oživte si domov netradičním nábytkem

 

Přemýšlíte o tom, že byste si do svého domu či bytu pořídili něco skutečně mimořádného? Něco, co vašemu interiéru dodá nezaměnitelnou atmosféru a osobitost? Pak je vintage nábytek přesně to pravé pro vás!
Kouzlo vintage nábytku spočívá především v tom, že každý kus je jedinečný originál. Všechny produkty, které si můžete na homelove.cz zakoupit, jsou ručně vyráběny v Asii – zpravidla z jilmového dřeva. Výjimečné vlastnosti tohoto dřeva byly dobře známé již našim předkům, kteří z něj zhotovovali luky (jilm je nejen velmi odolný, ale také dobře ohebný), vodovodní potrubí atd.

KOMODY

komoda

Na trhu je dnes mnoho druhů vintage nábytku a v případě zájmu jím tak lze vybavit prakticky jakoukoliv místnost. Například do předsíně se kromě nezbytného botníku hodí třeba i praktická lavice .

LAVICE 

botník komoda

Chcete-li něčím ozvláštnit spíš svůj obývací pokoj, vaši pozornosti by rozhodně neměly uniknout vintage konferenční stolky a především tento překrásný, červeně lakovaný stolek pod televizi se čtyřmi zásuvkami:

TV STOLKY 

televizní stolek

 

 
Pokud už nemáte kam dávat knížky, mohla by vám přijít vhod jedna z námi nabízených knihoven – buď masivní  nebo naopak úzká .Samostatnou zmínku si zaslouží i vintage psací stoly, které se nepochybně stanou chloubou každé pracovny či kanceláře. Milovníci lahodného moku pak jistě ocení vinotéku s jedinečným zdobným kováním.

STOLY STOLKY

 

psací stůl

 
Ložnice je místem odpočinku – proto se v této místnosti obvykle příliš mnoho nábytku nenachází. Co v ní však rozhodně chybět nesmí je komoda na ukládání ložního prádla. Nebo byste raději klasickou vyřezávanou truhlu, jaká se používala v dobách našich babiček a prababiček? Žádný problém!

KOMODY

truhla

 
Důležitou součástí ložnice (případně dětského pokoje) jsou rovněž šatní skříně. A dokonce i ty mohou být pojaty jako malé umělecké dílo. Nevěříte? Tak si dobře prohlédněte třeba tuto tyrkysovou krásku:

SKŘÍŇKY

skříň

 

 
Nezapomeňte - vintage je víc než jen retro! Pro někoho je životním stylem, pro jiného zhmotnělou vzpomínkou na dětství. Ať už se nakonec rozhodnete pro jakýkoliv kousek, můžete si být jistí tím, že vám dlouho vydrží a vnese do vaší domácnosti nádech luxusu, romantiky i exotiky.