Originální: Srub nad potokem

 

Patříte k příznivcům netradičního bydlení a půvabných dřevěných interiérů? Pak si určitě nenechte ujít tento článek…

 

Řada lidí touží po rozlehlém domě na pláži, ideálně v tropech, kde teplota neklesá pod dvacet stupňů Celsia. Podle opravdových milovníků přírody se však nic nevyrovná srubu ukrytému hluboko v horských lesích, ve kterém během studených zimních měsíců může celá rodina relaxovat u ohně praskajícího v krbu.

Málokoho však napadne, že by si dům postavil přímo nad korytem divokého horského potoka. Pokud byste takový chtěli vidět, museli byste se vypravit například do pohoří Great Smoky Mountains ležícího v Severní Karolíně.

Zdroj: home-designing.com
 

Tento unikátní srub navrhla známá společnost Platt Architecture. Na první pohled připomíná zastřešený most a nachází se dostatečně vysoko na to, aby ho nemohla ohrozit ani velká jarní voda. Díky tomu je z něj překrásný výhled na okolní lesy.

Interiér je zařízen stylovým vintage nábytkem. Ze dřeva je vyrobena nejen podlaha, ale dokonce i lustry. Celkový dojem podtrhují masivní stropní trámy:

Zdroj: home-designing.com
 

Obývacímu pokoji dominuje překrásný krb:

Zdroj: home-designing.com
 

Stylová dřevěná kuchyně je vybavená těmi nejmodernějšími spotřebiči:

Zdroj: home-designing.com

Do patra vedou točité schody. Všimněte si malé vintage skříňky, nad kterou je pověšený obraz pelikána:

Zdroj: home-designing.com
 

Sečteno a podtrženo - jde o perfektní útočiště pro každého, kdo si přeje alespoň na okamžik zapomenout na shon každodenního života a pracovní stres.