Nádherný dům v Georgetownu

 

Vysoké klenuté stropy, vitrážová okna a úchvatné dekorace – tak by se dalo ve stručnosti charakterizovat toto luxusní sídlo, nacházející se ve známé čtvrti Georgetown (Washington, D.C.).

 

Když bývalá zdravotní sestřička Colman Riddell poprvé vstoupila do této nemovitosti, bylo jí jasné, že musí být její. „Jakmile jsem spatřila obývák, bylo rozhodnuto. Nic dalšího jsem už vidět nemusela. Prodáno,“ zavzpomínala.

Barevná stolička:

Zdroj: homelove.cz

Colman se v současné době živí jako dekoratérka. Nikoho tak asi nepřekvapí, že se rozhodla zařídit si svůj nový domov sama. „Miluji texturovanou neutrální paletu v převážně tradičním prostředí s příslušenstvím v podobě různých artefaktů. Můj dům pro mě představuje jakousi laboratoř, kde mohu experimentovat s různými styly, díky čemuž nemusím experimentovat v domech mých klientů!“ vysvětluje.

Zrcadlo v dřevěném rámu:

Zdroj: homelove.cz

Výsledný interiér vypadá opravdu fantasticky. „Přátelé říkají, že tohle je ten nejúžasnější dům v celém Georgetownu,“ usmívá se Ridell. Co na něj říkáte?

Skříňka:

Zdroj: homelove.cz

Obývacímu pokoji dominuje obrovské starožitné zrcadlo. Barevná skla v oknech (pozůstatek po předchozím majiteli) údajně pocházejí z íránského velvyslanectví:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Kuchyně. Bílá linka, nerezové spotřebiče, atypický lustr s křišťálovými hroty, zajímavá tapeta… perfektní:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Jídelna díky tmavému vintage nábytku a tlumenému osvětlení působí velmi intimním dojmem:

Zdroj: apartmenttherapy.com

V dětském pokoji nás zaujaly především zdi natřené tabulovou barvou. Za pozornost stojí také barevný koberec:

Zdroj: apartmenttherapy.com

A závěrem ještě hlavní ložnice. „Byla jsem přesvědčená, že nejlepší bude pokrýt stěny obrázky,“ říká Colman:

Zdroj: apartmenttherapy.com