Mystique

 

Mystique je luxusní hotel nacházející se na řeckém souostroví Santorini. Chcete vědět víc?

 

Tento fantastický hotel vznikl nákladnou rekonstrukcí více než třicet let starých budov. Ta byla provedena v roce 2007 podle návrhu Franka Lefebvra a Mary Kavagia. Stejně jako řada jiných ubytovacích zařízení v Řecku, i on je zasazen do strmého svahu nad mořem. Díky tomu svým hostům nabízí dechberoucí výhledy na průzračně modré vody a proslulou kalderu, která před cca při 3500 lety vznikla při mohutném sopečném výbuchu.

Bílý konferenční stůl:

Zdroj: homelove.cz

Hotelový komplex tvoří celkem 18 apartmánů a vil postavených v typickém ostrovním stylu. Architekti zachovali jejich vnější tváře, ale fasády nově natřeli:

Zdroj: homedsgn.com

Interiéry zařídil výše zmíněný francouzský designér Frank Lefebvre ze společnosti Bleu Nature. Pokud máte rádi kombinaci dřeva a kamene, budete z nich nepochybně nadšeni:

Zdroj: homedsgn.com

Všechny apartmány disponují terasou/balkonem, klimatizací, SAT/TV, DVD i CD přehrávačem, telefonem a minibarem. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k Internetu:

Zdroj: homedsgn.com

V tzv. nekonečném bazénu se mnozí turisté koupají raději, než v moři. A není divu…:

Zdroj: homedsgn.com

Samostatnou zmínku si zaslouží také obě přepychové vily, určené pro tu nejnáročnější klientelu. Prostorný obývací pokoj, soukromá terasa s venkovní jídelnou, posilovna, koupelna s parní lázní, sprchou a vířivou vanou… co dodat:

Zdroj: homedsgn.com