Místnost týdne: Bílá a v přírodním duchu

 

Líbí se vám kombinace bílé barvy a přírodních materiálů? Pak si určitě přečtěte následující článek.

 

Dnes si prohlédneme jednu velkou místnost, která zahrnuje obývák, kuchyni i jídelnu. Jde o učebnicový příklad povedeného mixu dřeva a textilií v různých texturách. Za pozornost stojí také skvělé uspořádání nábytku a dalších prvků – výsledek není strohý, ale ani přehnaně přeplácaný.

TV stolek:

 

Zdroj: homelove.cz

 

Začneme u jídelního koutku. Dát pod stůl miniaturní koberec je zajímavá volba – na jedné straně pomáhá tento prostor opticky oddělit od zbytku místnosti, na straně druhé by prostě mohl být trošku větší. Těžko říct, zda je to takhle roztomilé či zbytečné.

Zdroj: cocokelley.com

Díky velkým pokojovým rostlinám a množství zrcadel a svítidel místnost působí mimořádně svěžím dojmem. Líbí se nám i modré rámy posuvných dveří a elegantní lustry, které jednotlivé zóny jaksi propojují dohromady – což je v případě takto otevřených půdorysů důležité.

Zdroj: cocokelley.com

Obývací koutek je zařízená kombinací moderního a vintage nábytku. Bílá pohovka, konferenční stolek s dřevěnou deskou a černým rámem, hnědá křesla a taburet… celkový vzhled podtrhuje černobílý koberec.

Zdroj: cocokelley.com