Majestic Bus aneb útulné ubytování ve starém autobusu

 

Někdo jezdí do hotelu, jiný preferuje vysloužilý autobus. Chcete vědět proč? Pak si přečtěte následující článek.

 

Bydlení v autobusu může mít řadu výhod. Jde o velmi světlý a vzdušný prostor, který navíc působí hřejivým dojmem. Rychle a snadno ho vytopíte i vyvětráte. A v neposlední řadě – je to prostě originální.

Skládací barevná židle:

Liquid error: undefined method `url' for nil:NilClass

Tento konkrétní autobus, který parkuje na malebném anglickém venkově, v současné době slouží jako penzion. Možná vám to bude připadat neuvěřitelné, ale za dobrého počasí tu může přespat až osm lidí – čtyři uvnitř (dva na posteli + dva na rozkládacím gauči) a další čtyři na „terase“.

Váza antique:

Zdroj: homelove.cz

„Hosté mají k dispozici svůj vlastní soukromý svět. Například o kuchyni mnozí z nich prohlásili, že je větší než ta co mají ve svém domě či bytě,“ říká majitel Majestic Busu Rob Robinson:

Zdroj: huffingtonpost.com

Jídelní/odpočívací koutek.  Velký rustikální stůl je umístěný hned vedle volantu. Všimněte si stylové modré konvice:

Zdroj: huffingtonpost.com

Obývací zóna. Klasická kamínka na dřevo, pohodlné křeslo, veselý barevný koberec, rozkládací gauč… Jednoduché, ale elegantní:

Zdroj: huffingtonpost.com

Romantická „koupelna“. Kromě volně stojící vany zde můžete obdivovat také další kamínka a pěknou vintage truhlu, na které se navíc dá i sedět:

Zdroj: huffingtonpost.com

Autobus je obklopen rozlehlou zahradou s květinami, zeleninovými záhonky a ovocnými stromy. Samozřejmě nesmí chybět venkovní posezení:

Zdroj: huffingtonpost.com