Loft pro práci i odpočinek

 

Patříte k milovníkům industriálního stylu? Pak si určitě nenechte ujít dnešní článek.

 

Tento úžasný loft, který se nachází v kalifornském San Franciscu, v současné době obývá textilní návrhářka Lilly Harris a její přítel Llew Mejia. Byl postaven v roce 2002 a pár se do něj přestěhoval před cca dvěma lety. Rozhodování, zda nedat přednost jiné nemovitosti, jim prý moc času nezabralo.

Pracovní stůl:

Zdroj: homelove.cz

„Na první pohled nás zaujala podobnost tohoto bytu s galerijním prostorem – všechny ty bílé stěny a kontrastní černé industriální schodiště,“ vysvětluje nadšeně Lilly.

Váza dřevěná hnědo-černá 29 cm:

Zdroj: homelove.cz

Vzdušný a světlý interiér je zařízený převážně moderním nábytkem. Celkový dojem podtrhávají stylové doplňky – ovčí kožešiny, různá umělecká díla etc. Jak se vám to líbí?

Industriální skříňka:

Zdroj: homelove.cz

Obývací pokoj. Pohovka je obložená spoustou knih, které společně s vysokými rostlinami významně přispívají k navození relaxační atmosféry:

Zdroj: designsponge.com

Tento prostor slouží jako domácí kancelář. Všimněte si úžasných dekorací v podobě tlustého řetězu a čehosi, co připomíná rozplácnutou stříbrnou židli:

Zdroj: designsponge.com

Lillyina pracovna. Špičkový psací stroj, dřevěná židle na kolečkách, nástěnné věšáky… co dodat:

Zdroj: designsponge.com

Domácí bar je tvořen několika nádhernými vintage kufry, na kterých jsou vyrovnané lahve s alkoholem. Perfektní nápad:

Zdroj: designsponge.com

Hlavní ložnice. Nad manželskou postelí visí starožitný koberec Llew. Za pozornost stojí také lampičky – v jedné je žlutá žárovka, ve druhé fialová:

Zdroj: designsponge.com