Jersey Ice Cream Company: 5 povedených renovací

 

Přemýšlíte nad tím, že byste své kuchyni, ložnici, obýváku… dali novou tvář? Inspirujte se.

 

Společnost Jersey Ice Cream založili designéři Tara Mangini a Percy Bright, kteří se ze všeho nejraději věnují renovacím. „Každý prostor je něčím unikátním. A staré domy ukrývají mnohá tajemství. Nejzajímavější nám ale připadá nějakou místnost zařídit tak, aby staře působila,“ říkají.

 

Tara a Percy původně jen provozovali malý e-shop s vintage nábytkem a doplňky. To jim však po nějaké době přestalo stačit a vrhli se i na interiérový design. „Prostě jsme se chtěli posunout někam dál,“ vysvětluje Tara.

Obývací pokoj. Šikmý strop a dvě stěny byly obloženy dřevem. Samostatnou zmínku si zaslouží také stylový vintage nábytek:

Zdroj: jerseyicecreamco.com

 

V této koupelně můžete obdivovat atypické umyvadlo a vintage skříňku. Moderní vana je od zbytku místnosti oddělená závěsem:

Zdroj: jerseyicecreamco.com

 

Podkrovní ložnice. Dřevěná postel s velkým úložným prostorem, jednoduchý psací stůl, malá stolička sloužící k odkládání knížek…:

Zdroj: jerseyicecreamco.com

 

Kuchyně byla původně celá bílá. Taře a Percymu však připadala příliš sterilní a proto se rozhodli přidat „trochu“ černé. Dopadlo to takto:

Zdroj: jerseyicecreamco.com

 

Závěrem ještě jedna ložnice. Tapety na zdech byly potrhány záměrně. Celkový dojem podtrhují falešné stropní trámy a vintage komoda:

Zdroj: jerseyicecreamco.com