Jak na police: 5 inspirativních fotografií

 

Patříte k náruživým čtenářům či sběratelům? Pak nutně potřebujete bytelné, prostorné a v neposlední řadě stylové police.

 

Není police jako police. Některé z nich jsou nízké, jiné vysoké, některé úzké, jiné široké… Na každý pád však platí, že stejně jako jiné interiérové prvky, i police by měly odrážet vaši osobnost.

 

Police:

Zdroj: homelove.cz

 

Pokud tedy například rádi shromažďujete různé suvenýry z cest, máte slabost pro pestré barvy nebo zbožňujete chození do uměleckých galerií, na vzhledu vašich polic by se to rozhodně mělo projevit.

Lampička:

Zdroj: homelove.cz

 

Jak toho dosáhnout? Pro začátek si prohlédněte následující fotografie, na kterých uvidíte, jak se s tímto úkolem vypořádali jiní. A kdo ví –  třeba vás jedno z těchto řešení osloví natolik, že se rozhodnete ho napodobit.

Industriální police:

Zdroj: homelove.cz

 

Perfektní police pro všechny, kteří nedokážou navštívit obchod s upomínkovými předměty, aniž by si něco nekoupili:

Zdroj: mydomaine.com

 

Nesnášíte nudné neutrální barvy jako je šedá, bílá či béžová? V tom případě budete z těchto polic nepochybně nadšeni:

Zdroj: mydomaine.com

 

A nyní něco pro jedince, kteří raději tráví volný čas obdivováním obrazů, soch, plastik… než čtením:

Zdroj: mydomaine.com

 

Co dávají najevo tyto police? „Miluji textury a tvary, ale na odpočinek u dobré knihy mě moc neužije. Jsem hyperaktivní a pořád musím něco organizovat, vylepšovat atd."

Zdroj: mydomaine.com

 

Takto vypadají police typického vášnivého čtenáře. Umožňují rychle najít konkrétní knihu a v jejich těsné blízkosti se nachází pohodlné křeslo, stolek a kvalitní svítidlo (v ideálním případě i krb):

Zdroj: mydomaine.com