Jak bydlí interiéroví designéři: Jessica Davis

 

Jessica, její manžel a syn se před časem přestěhovali z Kalifornie do New Jersey. Zajímá vás, jak to vypadá u nich doma?

 

Dům rodiny Davisových se nachází v městečku Millburn a disponuje podlahovou plochou cca 195 metrů čtverečních. „Zalíbil se nám na první pohled,“ říká Jessica, která se věnuje nejen interiérovému designu, ale i navrhování hardwarového příslušenství a dalším aktivitám.

Tmavá skříňka:

Zdroj: homelove.cz

Největší výzvu při zařizování nového domova prý představovala skutečnost, že tato nemovitost nemá žádnou předsíň. Bylo tak nutné vyřešit otázku, kam se budou ukládat kabáty, boty apod. „K tomu teď slouží vestavby, které jsem udělala v obýváku,“ vysvětluje Jessica.

Váza bílá:

Zdroj: homelove.cz

Obývací pokoj. Černá vintage křesílka, bílý konferenční stůl, pohodlná šedá pohovka… samostatnou zmínku si zaslouží rovněž stylový kávový stolek v podobě pařezu:

Zdroj: apartmenttherapy.com

V kuchyni nás zaujala především zajímavá podlaha a velké košíky, které slouží k odkládání různých předmětů:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Jídelna. Kolem oválného stolu jsou rozestavěny moderní židle. V pozadí vidíte krásnou vintage kredenc z Rose Bowl:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Hlavní ložnici dominuje manželská postel se zářivě červeným čelem. Za pozornost stojí také krásné žluté závěsy a elegantní tapety:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Dětský pokoj je plný pestrých barev. Na otevřených policích jsou vystavené knížky a nad postýlkou visí zarámované plakáty s tématikou auto-moto:

Zdroj: apartmenttherapy.com