Inspirujte se: Zrestaurovaný viktoriánský domek

 

Cathy Colins si nedávno splnila svůj životní sen – společně se svým manželem Jeffem si pořídila malý viktoriánský domek v Arkansasu.

 

„Máme fetiš na staré stavby,“ přiznává Cathy a dodává: „V roce 2003 jsme jeli na dovolenou do Euraka Spings v Arkansasu a doslova se zamilovali do tohoto starého viktoriánského domku se dvěma ložnicemi. Slovo dalo slovo a nakonec jsme ho koupili.“

Dřevěná vintage lavice:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Cathy a Jeff zbožňují vintage a starožitnosti. Proto dům zrenovovali a zařídili ve stylu 19. století. „Předtím to byl takový mišmaš. Pár nejpovedenějších starožitných kousků jsme si nechali a zbytek vyhodili a nahradili novějším nábytkem,“ vysvětluje Carhy.

Jídelna. Podlaha krásně ladí s oprýskaným vintage stolem a židlemi. Všimněte si pěkné zelenkavé almary:

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Ložnici dominuje obrovská vyřezávaná postel se sloupky (v 19. století velmi populární). „Chtěla jsem tu zkombinovat elegantní prvky s těmi primitivnějšími,“ říká Carhy.

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Odpočívárna je laděná do bílo-šedé. Lenoška pochází z butiku Vintage Cargo, záclony z Pottery Barn:

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Psací koutek. Starožitnou židli Carhy koupila v jednom obchodě ve městě. Samostatnou zmínku si zaslouží také atypické okno:

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Venkovní posezení. Bílá proutěná křesla a stůl Carhy a Jeffovi darovali jejich přátelé. Další ochotná kamarádka ušila polštářky:

Zdroj: goodhousekeeping.com