Inspirujte se: Zrenovovaný rustikální dům v Michiganu

 

Líbí se vám rustikální styl bydlení? Pak si určitě nenechte ujít dnešní článek, ve kterém vám představíme jeden zajímavý rodinný dům...

 

Když Amy a Joe McIntoshovi tuto nemovitost koupili, její interiér bylo možné popsat jako nesourodý mišmaš různých typů nábytku i dekorací. „Vypadalo to opravdu hrozné. Stará linolea, barevné dlažby… nakonec jsme se rozhodli vše sjednotit do jednoho odstínu,“ vzpomíná Amy. Jak se jim to povedlo, na to už se podívejte sami:

Zdroj: goodhousekeeping.com

Jídelna je spojená s obývákem. Na jedné straně stolu se nacházejí moderní plastové židle, na straně druhé pak dřevěná vintage lavice. Nepřehlédnutelný je krásný starožitný lustr.

 

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Kuchyně byla původně hnědá. Nyní je však celá bílá. „Nejprve jsem natřela ten strom a pak zjistila, že bílá dokáže jaksi sjednotit různorodé materiály – dřevo, kámen, cihlu… Váhala jsem jen u dřevěných trámů, protože jsem měla pocit, že potom budou vypadat až příliš falešně. Ale myslím, že mé obavy byly zbytečné a že kontrast mezi přírodním a moderním bílým je zajímavý,“ vysvětluje Amy.

 

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Obývací pokoj. S jeho zařízením McIntoshovým pomáhala i úspěšná interiérová návrhářka Rebekah Zaveloff.

 

Koupelně dominuje nádherné bílo-stříbrné umyvadlo.

 

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Ložnice. Bílé křeslo koupila Amy v garážové výprodeji za 20 USD. Samostatnou zmínku si jistě zaslouží také stylové zrcadlo ve tkaném rámu.

A závěrem vintage lavice ne nepodobná té, kterou mají Amy a Joe v jídelně: