Inspirujte se: Několik způsobů jak efektně oživit interiér

 

Existuje mnoho způsobů jak osvěžit svůj domov novými nápady, které vdechnout do prostoru nový život. Vždy můžete koupit nový nábytek a začít s něčím od začátku, nicméně existuje nesčetně mnoho způsobů, jak obnovit půvab interiéru několika klíčovými úpravami.

 

Skvělý způsob, jak otevřít prostor, který může být malý nebo tmavý je přidat do místnosti zrcadlo. Zrcadlové plochy odrážejí světlo a vytváří iluzi většího a světlejšího prostoru. Pokud máte dostatek místa na zdi, zavěšené zrcadlo je prostě věc, která místnost dokonale otevře.

 
Chcete dát místnosti řád? položte koberec a tím spíš, když je prostor dostatečně velký. Je to kotvící bod pro rozmístění nábytku. Místnost dokonale rozděluje do vymezených sekcí. Stejně důležitý je výběr vzorů a barev. Jemně ohraničující části místnosti.

 

 

Ve společenské místnosti je důležité mít pevný opěrný bod, který žádnému oku neunikne. Krb nebo televizor jsou perfektní dominantou. Pomáhají řídit tok místnosti a uspořádání nábytku nebo sedací soupravy, zároveň působí relaxačně a pomáhají udržovat pozornost.

Vstupní chodba je základem pro vytvoření pozitivní energie v celém domě. Světlo a čistá mysl umožňují na chvíli usednout a relaxovat ještě předtím, než se pokojně přesunete do dalších místností.

 
Barva nábytku stejná jako jako barva stěny? proč ne, vyzkoušejte. Gauč, stůl nebo židle opticky mizí do zdi a vytváří iluzi otevřeného prostoru. Nejlépe to funguje s neutrálními barvami, jako je bílá nebo šedá.