Inspirujte se: Nejkrásnější ložnice s postelemi s nebesy

 

Také sníte o tom, že si do své ložnice pořídíte postel s nebesy? Pak je tento článek určený právě pro vás!

 

Když se řekne „romantický interiér“, každý člověk si představí něco trochu jiného. Existuje však romantičtější prvek, než luxusní postel s nebesy? Podle našeho názoru nikoliv. Pohlédněte si následující fotografie a zapřemýšlejte o tom, zda by si i vaše ložnice nezasloužila změnu:

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Architektonicky inspirovaná. Tuto překrásnou ložnici navrhl bytový designér Marshall Watson. „Je měkká, jemná i rafinovaná. Světlá, vzdušná a plná stříbřitých odlesků vodní hladiny,“ říká o ní.

 

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Dramatická. Moderní černobílá ložnice od Stephena Shubela. Všimněte si vintage nočních stolků.

 

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Zrcadlová. Zrcadla a pruhy? Ano, dokonce i taková nekonvenční kombinace může vypadat skvěle. Tato originální postel s nebesy pochází z dílny Jonathana Bergera.

 

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Růžová. Závěsy, baldachýn, povlečení… růžový satén, všude kam se podíváš. „Práce na téhle zakázce mě vážně bavila. Klient si přál něco extravagantního… a to také dostal,“ uvedla známá návrhářka interiérů Ann Pyne.

 

Zdroj: goodhousekeeping.com

 

Zasněná. V této posteli budete mít pocit, že se opravdu vznášíte na obláčku. „Většina lidí miluje postele s nebesy - a každému, kdo bude spát pod tímto bílým voálem, se zaručeně budou zdát krásné sny,“ prohlásil její autor Jim Howard.