Inspirujte se: Moderní farma

 

Zrekonstruovaná farma v USA ve státě Connecticut na první pohled připomíná dům z konce 19. století. Solární panely na střeše celkový dojem ale tříští. Za přestavbou stojí architekt Rafe Churchill, který vytvořil jednoduchý dům a zachoval historický styl s moderními prvky.

 

Veranda je vybavena retro válendami. Během dne jsou používány k sezení a v noci slouží jako prostor pro spaní. Vnitřní stěny verandy mají stejné obložení i barvu jako celá vnější část domu. Vhodným doplňkem jsou také stoličky, které naleznete také v našem e-shopuzde.

Zdroj: http://www.houzz.com
 

V Obývacím pokoji není lustr, pouze několik rozmístěných prostorových lamp pro lepší navození pohodové atmosféry. Historické kousky nábytku označují původní dobu. Efektně vypadá zelená stěna s poličkami na knihy, pod nimiž jsou šuplíky.

Zdroj: http://www.houzz.com
 

Místnost pro muže, kde si sundáte kabát a boty a posadíte se do svého oblíbeného křesla. Nasloucháte praskání dříví v kamnech a relaxujete. Vintage nábytek kontrastuje s moderním vzhledem stěn a železným rámováním oken.

Zdroj: http://www.houzz.com
 
Ložnice jsou minimalistické. Účelnost a funkčnost se koncentruje na pohodlí dobrý spánek. Ručně háčkované pokrývky, nadýchaná přikrývka a polštáře – jednoduché a dobové. Za pozornost stojí určitě malovaná lesklá podlaha.
 

 

Zdroj: http://www.houzz.com

 

Kuchyně je situována na sever. Jasně žluté barvy byly vybrány záměrně kvůli slunci. Stěny navíc odrážejí lesk pro lepší osvětlenost místnosti.

Zdroj: http://www.houzz.com