Inspirujte se: Luxusní venkovní obývací pokoje

 

Proč se vzdávat stylu a pohodlí jen proto, abyste mohli sedět na čerstvém vzduchu? Stačí svou terasu, verandu či altánek transformovat v přepychovou místnost.

 

Ještě relativně nedávno jste si mohli „venkovní obývák“ vybavit maximálně tak hliníkovými skládacími židlemi a grilem. S příchodem syntetického proutí, látek vhodných do každého počasí, designových outdoorových svítidel atd. se však situace změnila.

Lavice:

Zdroj: homelove.cz

V současné době už není problém zařídit terasu/verandu/altánek stejným způsobem, jako klasický pokoj. Můžete dokonce zapřemýšlet i o stěnách – buď klasických (třeba s velkými obloukovými „okny“, viz níže) nebo virtuálních (závěsy apod.). Fantazii se zkrátka meze nekladou. A pokud si nejste jistí, máme pro vás několik inspirativních fotografií.

Industriální konferenční stůl:

Zdroj: homelove.cz

Exotika v Beverly Hills. Chcete-li se ubírat touto cestou, rozhodně si projděte naší nabídku produktů z Bali. Indonéský nábytek je prostě úžasný:

Zdroj: houzz.com

Veranda na gruzinský způsob. Barevné koberce a polštářky, úžasná vintage komoda, sedací souprava… perfektní:

Zdroj: houzz.com

 V tomhle venkovním obýváku nechybí ani velká televize. Autoři vsadili na kombinaci starožitného a moderního nábytku a celý prostor opticky rozdělili do dvou odpočívacích zón:

Zdroj: houzz.com

Mřížové stěny vypadají prostě skvěle. Zvlášť pokud je doplníte i jednou klasickou cihlovou stěnou s krbem. Samostatnou zmínku si zaslouží také elegantní zrcadlo:

Zdroj: houzz.com

A na závěr ještě něco pro milovníky rustikálního stylu. Trámový strop, starý lustr, nástěnné svícny, svíčky – to vše vytváří opravdu úchvatnou atmosféru:

Zdroj: houzz.com