Inspirujte se: Horská chata trochu jinak

 

V jihozápadním Švýcarsku v oblasti Valais se nachází tak trochu neobyčejná chata. Tento v korunách stromů ukrytý horský skvost má celkem 5 pater a v 6 pokojích se zde může ubytovat až 14 milovníků zimního luxusu. Vnitřek samotné chalupy je jako nejlepší švýcarská čokoláda, intenzivní a smyslný a vy budete chtít, aby pobyt tady nikdy neskončil.

 

Venkovní terasa je spíše dekorací, ale do okolní krajiny zapadá dokonale. S výhledem do údolí přímo vyzývá k posezení společně s přáteli. Stačí jen zapálit svíčku, uloženou ve skleněné ozdobné váze.

Zdroj: http://www.homedsgn.com
 
V celém domě dominuje dřevo. Ve společenské místnosti na podlaze zaujmou nadýchané koberce. Sluneční světlo přirozeně proniká do místnosti a nábytek s dekoracemi střídá tmavou i jemně smetanovou barvu. Kdo chce, ponoří se do velké pohovky se sklenkou vína a vychutnává tóny praskajícího dřeva.
 
Zdroj: http://www.homedsgn.com

 

Ložnice: Ve všech místnostech najdete umělé kožešiny. Z podlahy i ze stropu dýchá vůně dřeva. Nezbývá, než se zachumlat.

Zdroj: http://www.homedsgn.com
 
Jídelna: Dřevěný stůl z masivu je dostatečně velký pro společnou večeři. Všimněte si unikátní rustikální červené komody, která v žádném případě neuráží. Dominantou je mohutný skleněný lustr.

 

Zdroj: http://www.homedsgn.com

 

Koupelna: Někdo by si mohl myslet, že místo pro ranní a večerní hygienu by mohlo být větší, ale od toho jsou tady jiné zóny určené k relaxaci.

Zdroj: http://www.homedsgn.com

 

Po těžkém dni je důležité nabrat nové síly. Co třeba v relaxační místnosti? Chata je moderní ve všech směrech. Velké pohovky s dostatečně velkým stolem se soukromým kinem lákají k návštěvě.

Zdroj: http://www.homedsgn.com
 
A pokud chcete udělat něco pro své tělo, zaplavte si v pohádkově modrém bazénu s lehátky, stačí se jen převalit. Chybět nesmí sauna a v zadní místnosti fitness.
 
Zdroj: http://www.homedsgn.com