Inspirujte se: Historický statek ve Warnerville

 

Zajímá vás, jak se žije v nádherném statku postaveném kolem roku 1830? Přečtěte si následující článek…

 

Tato pozoruhodná nemovitost se nachází ve státě New York a její současní majitelé - Sawyer Smith a Alex Chang – si ji pořídili z poněkud kuriózních pohnutek. „Před několika lety jsem si koupil obrovská kamna Magic Chef z roku 1932, protože se mi zdál sen, že jednoho dne budu vlastnit venkovský dům, do kterého se budou perfektně hodit. Postupně jsme je stěhovali ne do jednoho či dvou, ale rovnou čtyř bytů a nějakou dobu je dokonce využívali jako TV stolek. Dalo by se říct, že tenhle dům jsme si pořídili právě kvůli těm kamnům,“ vtipkuje Smith.

 

Zdroj: countryliving.com

Obývací pokoj. Modrobílý koberec pěkně ladí s potahem křesla a polštářky na pohovce. Samostatnou zmínku si zaslouží také dřevěná podlaha a vintage konferenční stolek.

 

Zdroj: countryliving.com

 

„Zaíbila se mi myšlenka vařit v krbu, stejně jako to dělali naši předkové. Proto jsem najal zedníka, aby vytvořil krb ve stylu 19. století. Na poslední Díkuvzdání jsem v něm dělal krocana!“ pochlubil se Smith.

 

Zdroj: countryliving.com

 

Odpočívací koutek. Všimněte si krásné vintage komody. Mosazná petrolejová lampa pochází z garážové výprodeje.

 

Zdroj: countryliving.com

 

Ložnice. Nad postelí visí kobereček z mořské trávy, který si Smith a Alex koupili na bleším trhu během dovolené v Paříži.

 

Zdroj: countryliving.com

 

Jídelní koutek. Dubový stůl a židle, dřevěný strop, vypreparovaná jelení hlava… V levé části fotografie vidíte část výše zmíněných kamen Magic Chef.