Inspirujte se: Estee Stanley

 

Estee Stanley je považována za jednu z nejúspěšnějších módních stylistek a návrhářek interiérů na světě. Víte proč?

 

Estee Stanley se návrhářství věnuje už 15 let. Proslavila se především svým individualistickým eklektickým stylem, založeným na kombinování moderního, retro, starožitného i vintage nábytku.

Tato talentovaná rodačka z jižní Kalifornie věří, že tak jako na světě nenajdete dva úplně stejné lidi, nenajdete ani dva stejné interiéry – každý dům či byt totiž do určité míry odráží osobnost svého majitele. Podle toho k nim i přistupuje a velmi si zakládá na tom, že její práce nenese žádný čitelný rukopis.

Vintage nábytek se hodí prakticky do jakéhokoliv interiéru. Na obrázku červený TV stolek.

Estee miluje mramor, což se projevuje zejména na jejích návrzích koupelen. Má také velkou slabost pro vintage nábytek a doplňky. Například do této ložnice umístila moderní postel a čalouněné panely na zeď plus dva stylové vintage noční stolky. Výsledek je jednoduše okouzlující:
Zdroj: Internet
 

Na další fotografii můžete vidět netradičně řešený obývací pokoj, kterému dominuje obrovské vintage zrcadlo a atypický dřevěný „taburet“. Celkovou atmosféru podtrhují falešné stropní trámy a kulatá svítidla zavěšená na řetězech:

 

Zdroj: Internet

 

Samostatnou zmínku si rovněž zaslouží tato originální jídelna. Zatímco na jedné straně stolu se nacházejí moderní židle (kov + plast), na straně druhé je překrásná starožitná pohovka v rokokovém stylu: