Inspirujte se: Barevný dům na pláži

 

Také jste vždy snili o bydlení u moře? Ideálně v nějaké klidné oblasti mimo turistická centra? Pak si nenechte ujít následující článek…

 

Domy na pláži jsou k prodeji jen zřídka. A dvojnásob to platí o nemovitostech nacházejících se daleko od ruchu velkoměsta, kde si lze skvěle odpočinout a načerpat spoustu energie. Jen si to představte – svěží mořský vánek, pár rybářských chatrčí, žádné hotely, pláže zející prázdnotou…

Vintage TV stolek:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Právě v takovém ráji stojí i tento dům, který zařizovala známá interiérová designérka Brett Mickan. Je stylový, zábavný… a nebyl ani příliš drahý. Zkrátka ideální letní sídlo. Jak se vám líbí?

Zdroj: desiretoinspire.net

 

Jídelna spojená s obývacím pokojem nabízí krásný výhled na pláž. Černé židle kontrastují s bílou podlahou.

 

Zdroj: desiretoinspire.net

 

Odpočinkový koutek u minibaru. Zlatohnědé vintage křeslo, jednoduché modré stoličky, bíle natřené cihly…

 

Zdroj: desiretoinspire.net

 

Manželské ložnici dominuje velké dvoulůžko. Samozřejmě s pestrobarevným přehozem. Samostatnou zmínku si zaslouží také čelo postele a polštářky.

 

Zdroj: desiretoinspire.net

 

Koupelna je pojatá velmi jednoduše. Moderní vana, dřevěný stolek umyvadlo, proutěný koš na použité osušky… a stylové vintage zrcadlo.

 

Zdroj: desiretoinspire.net

 

Televizní koutek. Hnědá podlaha pěkně ladí s televizní skříňkou, modrá sedací souprava zase s jedním z obrazů. Celkový dojem podtrhuje modrá a hnědá dekorace na zdi.