Inspirujte se: 10 chyb, které musíte udělat…

 

Abyste nakonec objevili styl, který vám vyhovuje.

 

  1. Skvělý design, ale jinak zcela nekomfortní výběr nábytku

Někdy nezáleží na tom, jak váš vysněný kus vypadá. Na čem nemůžete pohodlně sedět, stát nebo relaxovat… To není to pravé. Praktické věci nakonec zvítězí.

 

  1. Až příliš trendy

Ve výloze i v časopise to vypadalo úžasně. Ale realita potom, co jste svůj oblíbený kousek přinesli do obývacího pokoje? Moc vám to spolu nepasuje. Příště se soustřeďte spíše na umírněnější styl, který se k vám hodí.

 

  1. Barva, kterou jste v reálu nikdy neviděli

Neexistuje nic horšího, než si ve vzorníku nebo přímo z plechovky vybrat nádhernou zelenou barvu, která nakonec vůbec neladí s osvětlením nebo nábytkem a  vypadá jak mechové kapradí. Než si toto uvědomíte, můžete začít znovu.

 

  1. Sen o životním nákupu

Snili jste o velkém stolu, který jste ale nikdy nevyužili? Koupili jste si obrovskou televizi a zjistili jste, že si vlastně ve svém obývacím pokoji nejraději čtete? Potom si raději kupujte věci, které využijete více než jeden jediný den.

 

  1. Zbytečně levné nákupy

Možná jste onehdy byli více zaměřeni na to, jak strávit příjemnou dovolenou u moře, než myslet na to, že je potřeba koupit kvalitní židle. Ale hned potom, co se ty levné museli nechat opravit, zjistili jste, že je někdy lepší koupit dráze a kvalitněji, než levně a znovu.

 

  1. Jednoduchý systém

Složenky navrchu, neotevřená pošta v modré přihrádce, nevyřízené dokumenty v dolní polici nebo to bylo v horní? Pokud je příliš těžké si vzpomenout, je na čase abyste si udělali systém a zorganizovali si dokumenty v pracovně tak, aby vám to vyhovovalo.

 

  1. Neprozkoumaná flóra

Podobně jako příliš módní výstřelek, i vysněná rostlina vypadala skvěle všude jinde, jen ne ve vaší domácnosti. Nyní musíte po celém bytě hledat vhodný prostor a světlo, než nakonec zjistíte, že nejmenší radost to udělá vašim dětem v jejich pokoji.

 

  1. Umělecké klišé

Chtěli jste si doma pověsit na zeď něco speciálního, možná uměleckého, ale zjistili jste, že to k vám vůbec nepasuje. Hledejte raději něco, čemu budete dobře rozumět.

 

 

  1. Udělej si sám, aneb zbytečná katastrofa

Ten návod vypadal tak jednoduše ... A teď už víte, že pokud nejste dostatečně technicky zruční, je čas zavolat raději odborníky.

 

  1. Milovat bílou

Zvážili jste někdy praktičnost bílé barvy? Věci, které máte rádi, jako jsou čokoláda, červené víno? Pokud nejste extra pečliví, raději zvažte výběr vhodné barvy. Bílá je krásná, ale někdy nadělá spoustu škody.