Dům plný vintage nábytku a doplňků

 

Jak asi vypadá interiér domu, jehož majitelé provozují internetový obchod se starožitnostmi a vintage kousky? Čtěte dál a dozvíte se to!

 

Motto Tracey Leber z Illinois zní „hledám životní inspirace“. Pravidelně létá do Francie, kde prochází obchůdky se starožitnostmi a bleší trhy a pátrá po nových pokladech, které by mohla nabídnout zákazníkům svého internetového obchodu.

 

Ty nejhezčí kousky však nezřídka kdy skončí v jejím vlastním domě, který obývá společně se svým manželem Stevem a třemi dětmi. Úplně nejraději má podle svých vlastních slov skandinávské a francouzské styly. „Líbí se mi hlavně vintage věci, které mému domu dodávají nádech výjimečnosti,“ vysvětluje.

Zdroj: nicety.livejournal.com

Rodinný pokoj. Tracey je hrdá především na staré dveře opřené o zeď, jejichž zadní strana je natřená úžasným odstínem modré. „Otáčím je v závislosti na ročním období,“ říká. Originální nápad!

 

Zdroj: nicety.livejournal.com

Kuchyně. Místo klasického kuchyňského ostrůvku si do ní Tracey pořídila vintage knihovní vozík na kolečkách. Vyhovuje jí, že se může pohybovat.

 

Zdroj: nicety.livejournal.com

Jídelně dominuje nádherný bílý stůl, kolem nějž jsou rozestavěny stylové dřevěné židle. Co na to říkáte?

 

Zdroj: nicety.livejournal.com

V této místnosti (bývalý obývák) Tracey balí objednané zboží, zatímco její děti zde pracují na svých domácích úkolech.

 

Zdroj: nicety.livejournal.com

Hlavní ložnice je vymalovaná světle modrou barvou. Na poličce nad postelí se nachází zajímavý dekorační prvek – část starého okna.