Dům plný překvapení

Dům plný překvapení

 

Neobvyklé doplňky, lehký vintage nádech, spousta prostoru… tak by se dal ve stručnosti charakterizovat dům, který si představíme v následujícím článku.

 

Tato nemovitost patří k těm, které si buď zamilujete, nebo budete nenávidět – nic mezi tím. Její interiér je kreativní a inspirující, ale současně hodně atypický. Některé místností působí poněkud chaoticky a přeplácaně, zatímco jiné jsou naopak pojaté spíše minimalisticky.

Stolička:

Zdroj: homelove.cz

Vzhledem k výše uvedenému je poměrně obtížné tento dům hodnotit jako celek. Jeho současní obyvatelé (o kterých bohužel nemáme žádné bližší informace) se v něm však nepochybně cítí dobře – a to je hlavní.

Zrcadlo v dřevěném rámu:

A jaký dojem udělal na vás? Podělte se s námi o něj v komentářích a připište, kde se podle vás nachází (my to tipujeme na nějakou severskou zemi).

Konferenčí stůl z lodi:

Hlavní obytná místnost (kuchyně + obývák) na první pohled připomíná skladiště. Všimněte si mrňavé kancelářské židle a stoličky pro děti:

Kuchyně. Světle modrá lednička značky SMEG, dřevěné barové židle, černé dveře, otevřené poličky plné barevného nádobí a dalších kuchyňských doplňků… opravdu zajímavé:

Hlavní ložnice. Vedle manželské postele se nachází vintage bedna, která plní roli nočního stolku:

V dětském pokoji nás kromě zvýšené postele z masivu zaujal také povedený „čtenářský koutek“:

Koupelna. Starý dřevěný stůl kontrastuje s moderním obdélníkovým umyvadlem. Na stěně z mléčného skla visí hned několik zrcadel: