Domácí šatna Tyry Banks

 

Dnes se poněkud netradičně podíváme pouze na jedinou místnost – a to novou šatnu americké supermodelky Tyry Banks.

 

Tyřinu domácí šatnu navrhla Lisa Adams – CEO společnosti L.A. Closet Design. Jde o moderně pojatou místnost plnou poliček a skříní, které poskytují spoustu úložného prostoru. Osvětlení zajišťuje množství chytře umístěných svítidel.

Police:

Zdroj: homelove.cz

Lise šlo především o to, aby se její klientka na tomto místě cítila spokojeně. „Lidé mají často instinktivní pocit, že šatna by měla ladit se zbytkem jejich domova, ale pak si uvědomí, že je to jejich prostor a mohou si s ním dělat, co chtějí,“ konstatovala talentovaná designérka v rozhoru pro magazín Architectural Digest. Co na její dílo říkáte?

Váza antique:

Zdroj: homelove.cz

K výzdobě Lisa použila několik žlutých prvků. Právě žlutá je totiž vlajkovou barvou  Banksiny značky Tyra Beauty, která se specializuje na výrobu make-upů:

Zdroj: architecturaldigest.com

Celou jednu stěnu zabírají otevřené police s botami a dalšími doplňky. Za pozornost stojí také pěkný koberec a „chlupatá“ stoličkaod Jonathana Adlera:

Zdroj: architecturaldigest.com

Tyra miluje pořádek, takže v šatně panují přísná pravidla. Například oblečení je uspořádáno nejen podle svého typu, ale i barvy:

Zdroj: architecturaldigest.com