Dalších 5 skvělých tipů pro malé interiéry

 

Úložného prostoru není nikdy dost. A v případě malých bytů/domů to platí dvojnásob.

 

Pokud jste někdy bydleli v garsonce nebo 1+kk, určitě toho o malých obytných prostorech víte hodně. Vlastně je dost dobře možné, že v nějakém bytě zvícím krabičky od sardinek žijete pořád a právě teď zoufale přemýšlíte o tom, jak ho alespoň „nafouknout“ (samozřejmě opticky).

Police červená:

Zdroj: homelove.cz

Článků na toto téma jsme vám přinesli již několik (například tento), nicméně v mezičase se nám tu nahromadily další kreativní tipy, o které se s vámi zkrátka nemůžeme nepodělit. Například?

Skříňka se zásuvkami:

Zdroj: homelove.cz

1) pořiďte si do kuchyně policový regál – a vystavte v něm své oblíbené sklo, porcelán, keramiku… Bude to vypadat skvěle.

Zdroj: stylemepretty.com

2) ukryjte postel pro návštěvy (nebo i svou vlastní) do skříně – získáte tím multifunkční místnost, která přes den může sloužit třeba jako pracovna, ale jakmile za vámi někdo přijede, budete ho mít kam uložit.

Zdroj: stylemepretty.com

3) zařiďte si šatní koutek – ideální řešení pro ložnice, do kterých žádnou rozměrnější nábytek prostě nenacpete.

Zdroj: stylemepretty.com

4) pojměte domácí kancelář jako součást pokojové stěny – nebo využijte nějaký malý výklenek apod. Úplně stačí, když se do vybraného prostoru vejde jedna plovoucí police – a rázem máte pracovní stůl.

Zdroj: stylemepretty.com

5) kupujte dekorace, které plní také praktickou funkci – zatoužili jste po sošce slona? Fajn, ale proč by nemohla sloužit řekněme i k odkládání knih/časopisů?

Zdroj: stylemepretty.com