Černá vs. bílá kuchyně

 

V dnešním článku si prohlédneme dvě velmi povedené kuchyně – jednu černou a druhou bílou.

 

Musíme přiznat, že bílé kuchyně se nám moc nelíbí. Připadají nám extrémně nudné, obvykle působí chladným a sterilním dojmem a v neposlední řadě – jsou prostě tuctové.

Porcelánový chlebník bílý:

Zdroj: homelove.cz

Oproti tomu černá kuchyň – to je zase tak trochu extrém. Pokud byste se před svými blízkými zmínili o tom, že byste si takovou rádi pořídili, většina z nich by na vás nejspíš jen nevěřícně zírala.

Jídelní set:

Zdroj: homelove.cz

Vždy však samozřejmě záleží na tom, kdo kuchyň navrhuje. Je-li dotyčný člověk opravdu schopný, výsledek bude vypadat dobře bez ohledu na to, jakou barvu použije.

Mísa dřevěná černá 37 cm:

Liquid error: undefined method `url' for nil:NilClass

Níže naleznete fotografie dvou kuchyní, z nichž jedna je černá a druhá bílá. Prohlédněte si je a napište nám do komentářů, která se vám líbí víc proč.

Židle bílá Bali:

Zdroj: homelove.cz

Černá kuchyně

Nádherný dřevěný strop, luxusní moderní linka, bílé svítidlo, stylové doplňky… Tato kuchyně nám připadá nesmírně elegantní a šik. Kromě toho je také praktická (nabízí mnoho úložných prostor).

Zdroj: nicety.livejournal.com

Bílá kuchyně

Tady designéři vsadili na populární kombinaci bílé barvy, přírodního dřeva a nerezových spotřebičů.  Samostatnou zmínku si zaslouží kovové barové židličky a atypická vodovodní baterie. Celkový pocit: neformální a přátelská.

Zdroj: nicety.livejournal.com