Bydlení slavných: Útulný dům Kristen Stewart

 

Zajímá vás, jaký styl bydlení se líbí slavné americké herečce Kristen Stewart? Nenechte si ujít tento článek… 

Není žádným tajemstvím, že jedním z nejlepších léků na zlomené ženské srdce je nakupování. A protože Kristen Stewart není žádná troškařka, krátce po svém prvním rozchodu s hercem Robertem Pattinsonem si pořídila nový dům v Beverly Hills.

Média si ovšem nemohla nevšimnout, že tato luxusní nemovitost se nachází jen asi kilometr od vily, ve které v té době bydlel Pattinson a okamžitě začala spekulovat o tom, že oba milenci se k sobě chtějí vrátit. K tomu nakonec skutečně došlo, jenže znovuobnovený vztah neměl dlouhého trvání…

Kristen má ráda dřevěný vintage nábytek. Co by asi řekla například na tento červený TV stolek?

Buď jak buď, dům je to skutečně nádherný. Má čtyři ložnice a stejný počet koupelen, bazén s vířivkou, velkou terasu i ohniště a jeho interiér je zařízený kombinací moderního a vintage nábytku. Navíc je z něj úchvatný výhled na údolí Los Feliz. Není se co divit, že Kristen za něj zaplatila v přepočtu cca 42 milionů Kč.

Jednou z nejkrásnějších místností je bezesporu ložnice. Velká okna, masivní dřevěná postel, stylové vintage lampičky… co víc si přát:

Zdroj: kobieta.onet.pl

 

Obývací pokoj. Všimněte si překrásné dřevěné podlahy:

Zdroj: kobieta.onet.pl

 

Začlenit moderní prvky do dřevěné retro kuchyně může být někdy pěkný oříšek. V tomto případě se to však podařilo na výbornou:

Zdroj: kobieta.onet.pl

 

Koupelna s vanovým koutem a originálním dřevěným umyvadlem:

Zdroj: kobieta.onet.pl

 

Samostatnou zmínku si jistě zaslouží i venkovní posezení:

Zdroj: kobieta.onet.pl