Bydlení podle horoskopu: Vzdušná znamení vs. znamení země

 

Zajímá vás, jaký styl interiéru se hodí k vašemu znamení zvěrokruhu? Z našeho nového miniseriálu se to dozvíte…

 

Vzdušná znamení

Zdroj: 123rf.cz

 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou velmi společenští. Součástí jejích domácností proto obvykle bývá i místnost pro hosty a také relaxační místnost, ve které si v případě potřeby mohou odpočinout a načerpat novou energii. Nemají rádi „přeplácané“ interiéry s velkým množstvím nábytku a bytových doplňků – dávají přednost jednoduchosti a účelnosti. S oblibou si pořizují moderní elektrospotřebiče.

Židlekřeslo

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy musí mít všechno dokonalé – včetně svých interiérů. Za nábytek, bytové doplňky atd. jsou schopny utratit astronomické částky. Navíc jde o vynikající aranžéry, kteří vše dokážou rozestavět, umístit… tak, aby to skutečně vyniklo. Jsou spíše konzervativní a jako jednomu z mála znamení jim nevadí tmavší barvy.

Dekorace

dekorace

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři jsou klaustrofobičtí – nevydrží ve stísněných prostorech, potřebují dostatek prostoru i světla. Kromě toho jsou také dobří designéři. Rádi vaří, a proto se neobejdou bez kvalitně zařízené kuchyně. Důležitou místností je pro ně však i pracovna, ve které tráví poměrně hodně času.

 

Znamení země

Zdroj: 123rf.cz

 

Býci (21. 4. – 21. 5.)

Býci mají velkou slabost pro starožitný a vintage nábytek. Na prvním místě je pro ně pohodlí. Preferují přírodní materiály – dřevo, kůže, kámen atd. Mají podobně vybraný vkus jako Berani, avšak nejsou tak impulsivní a s výběrem nábytku či bytových doplňků nijak nespěchají. Skvěle vaří a z tohoto důvodu se často vyskytují v kuchyni, do jejíhož vybavení investují nejvíc peněz.

Komody

knihovna

Kozorozi (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi vyhledávají starožitnosti a masivní nábytek. Pokud je to jen trochu možné, pořídí si krb. Stěny často obkládají dřevem a pro kontrast používají kov (například chladné zbraně). Na jejich oknech nesmí chybět závěsy a záclony, které jim poskytují dojem bezpečí.

NástěnÉ DEKORACE

dekorace

Panny (23. 8. – 22. 9.)

Jsou zručné a spoustu bytových doplňků si tak dokážou vyrobit samy. Zbožňují keramiku, dřevo kámen… umělé materiály prakticky nepoužívají. Stejně jako Kozorozi, i Panny touží po teple krbu a pro splnění tohoto snu jsou ochotné udělat téměř cokoliv. Dobře se však cítí i na balkonu plném květin nebo malé zahrádce.

vázy

váza