Bydlení podle horoskopu: Ohnivá vs. vodní znamení

zdroj:pixabay

 

Zajímá vás, jaký styl interiéru se hodí k vašemu znamení zvěrokruhu? Z našeho nového miniseriálu se to dozvíte…

 

Ohnivá znamení

Zdroj: 123rf.cz

 

Berani (21. 3. – 20. 4.)

Berani milují netradiční interiéry. Rádi šokují a provokují. Mají velmi dobrý vkus a při zařizování bytu či domu se tak dokážou hravě obejít bez pomoci profesionálního designéra. Rozhodně nejsou konzervativní – často přestavují nábytek a nebojí se experimentovat. Někdy však jednají zbytečně impulsivně.

Lvi (23. 7. – 22. 8.)

Lvi zbožňují přepych. Proto neváhají utrácet za značkový nábytek, originální umělecká díla atd. Patří k příznivcům minimalistického stylu. Důležitý je pro ně především vzhled ložnice a koupelny, ve které rádi relaxují. Z materiálů preferují dřevo, kámen (například mramor) a sklo.

komody

skříň

Střelci (23. 11. – 21. 12.)

Střelci mají velmi pozitivní vztah k přírodě. Pokojové rostliny, akvárium, masivní vintage nábytek… přibližně takto by se dala ve stručnosti popsat typická domácnost Střelců. Zajímavé je, že lidé narození v tomto znamení ke svému životu v podstatě nepotřebují ložnici - kde si lehnou, tam usnou.

 

Vodní znamení

Zdroj: 123rf.cz

 

Raci (22. 6. – 22. 7.)

Jsou pravým opakem Blíženců. „Minimalistický styl“ je pro ně zcela neznámé slovní spojení. Navíc jde o rodinné typy – z tohoto důvodu si dávají záležet především na zařizování kuchyně, ve které se scházejí se svými příbuznými například při společných večeří. Skříň po babičce, poličku po pradědečkovi nebo třeba postel po mamince dobrovolně nikdy nevyhodí, a pokud po nich někdo něco takového bude chtít, se zlou se potáže. Mají rádi květiny a květinové vzory.

Štíři (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, podobně jako Lvi, se zajímají především o ložnici. Velkou pozornost však věnují i kuchyni, ve které obvykle přijímají návštěvy. Preferují účelný, pohodlný nábytek. Na rozdíl od Beranů jsou velmi konzervativní.

židle, lavice, stoličky

jídelní set

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby si svůj život nedokážou představit bez hudby. V jejich bytech proto obvykle naleznete stereo soupravy, domácí kina atd. Z pochopitelných důvodů mají velkou slabost pro „vodní prvky“ – pokojové fontány, zahradní jezírka…  Jejich nejoblíbenější barva je bílá. Často vyhledávají proutěný a ratanový nábytek.

skříňky

skříňka