Barevný a komfortní

 

Právě takový je dům v New Yorku, který si dnes prohlédneme. Užijte si to!

 

Majitelka této nemovitosti – Amanda Cranes – ji nazývá „skutečným zázrakem na 34th Street“. Podle svých vlastních slov se do ní zamilovala na první pohled. „Otočila jsem se, podívala na průčelí a zavolala tehdejším vlastníkům. Naše konverzace skončila tím, že mi ji nabídli k prodeji,“ zavzpomínala.

Kožený kufr:

Zdroj: homelove.cz

Dům pochází z roku 1849. Disponuje 4 ložnicemi, 3½ koupelnami a je z něj krásný výhled na vermontské Green Mountains. Amanda ho naplnila svou sbírkou starožitností i „pokladů“ z bleších trhů a zařídila kombinací moderního a vintage nábytku. Výsledný interiér vypadá prostě úžasně.

Nádoba s víkem:

Zdroj: homelove.cz

Obývák je díky obrovskému oknu plný přirozeného světla. Všimněte si originálního konferenčního stolku:

Zdroj: houzz.com

Tato místnost dřív sloužila jako domácí kancelář. V současné době jde o jakousi odpočívárnu, ve které můžete mj. obdivovat nádhernou krbovou římsu a sošky zvířat:

Zdroj: houzz.com

Kuchyně. Zapomeňte na nudnou bílou, tohle je o něčem úplně jiném. Miniaturní lustr nad dřezem pochází z dílny Lisy Nardon, která se sama označuje za „tvůrkyni šperků pro domácnost“. Podle našeho názoru právem:

Zdroj: houzz.com

Hlavní ložnice. „Venku rostou javory, takže máte pocit, jako byste spali ve stromové chýši,“ říká nadšeně Amanda:

Zdroj: houzz.com

V pokoji pro hosty nás zaujala především atypická fialová židle. Samostatnou zmínku si zaslouží také olejomalba od Jennifer Lanne a hnědá komoda:

Zdroj: houzz.com