5 ložnic laděných do zajímavých neutrálních barev

 

Už vás nudí barvy jako bílá či béžová? No tak prostě vyzkoušejte něco nového!

 

Ložnice by z pochopitelných důvodů měla působit uklidňujícím dojmem. To ale zdaleka neznamená, že v ní můžete použít jen pár barev a ty ostatní jsou vám „zapovězeny“.

Šuplíková komoda:

Liquid error: undefined method `main_image' for nil:NilClass

Například – velmi často se setkáte s béžovými ložnicemi. A spoustě lidí už béžová silně leze krkem. Přitom existuje tolik dalších krásných – a současně neutrálních - odstínů, které se do této místnosti hodí. Pojďme si některé z nich představit.

Polštář modrý obdélník:

Zdroj: homelove.cz

Světlá nachová – obsahuje hnědou a šedou, které jsou nicméně „neutralizovány“ fialovou. Vypadá vážně sofistikovaně, nemyslíte?

Zdroj: houzz.com

Modro-šedá – měkká modrá s nádechem šedi je skvělou volbou pro vytvoření relaxační atmosféry. Pokud žijete v oblasti, kde chladné a oblačné dny převládají nad těmi teplými a slunečnými, vyzkoušejte variantu s vyšším podílem modré.

Zdroj: houzz.com

Modro-šedo-zelená – přidejte k měkké modré ještě trochu zelená a získáte nádherný vodnatý odstín, který tak trochu evokuje lázně (tedy odpočinek, oddych, rekreaci…):

Zdroj: houzz.com

Zelenkavá zlatá -  trochu odvážnější, nicméně pokud zvolíte nějaký světlejší odstín (celerová, jarní žlutá…), nemusíte mít z výsledku obavy:

Zdroj: houzz.com

Teplá šedá – některé odstíny šedé jsou pro ložnici příliš studené. Tenhle mezi ně ale rozhodně nepatří:

Zdroj: houzz.com