5 interiérů od Michael Del Piere

 

Jednoduchá elegance. Míchání starého s novým. Perfektní barevné pojetí. To jsou hlavní znaky tvorby Michael Del Piere.

 

Michael Del Piere je úspěšná bytová návrhářka, která v současné době žije a pracuje v Chicagu. V roce 2007 založila společnost Michael Del Piero Good Design. Její filosofie by se dala shrnout do těchto tří bodů: 1) usilovat o rovnováhu, 2) starat se o každého klienta jako by byl králem a 3) vytvářet interiéry, které jsou stejně tak aktuální jako trvalé, sofistikované jako přístupné a neobvyklé jako krásné.

Kožený kufr:

Zdroj: homelove.cz

Ukázky Michaeliny práce se objevily už ve více než 350-ti blozích a národních i regionálních publikacích jako Traditional Home, House Beautiful, Chicago Tribune či 1st Dibs Introspective (poslední zmíněný magazín její tvorbu označil za „skutečně jedinečnou“). A nyní vám je přinášíme i my.

Dřevěná mísa 70 cm:

Zdroj: homelove.cz

Obývací pokoj č. 1. Mj. zde můžete obdivovat překrásnou, zajímavě zdobenou vintage skříň. Samostatnou zmínku si zaslouží také elegantní černobílé křeslo:

Zdroj: desiretoinspire.net

Luxusní jídelna s atypickým půdorysem. Stůl + dvě lavice z masivního dřeva, úchvatný lustr, starožitná kredenc… co dodat:

Zdroj: desiretoinspire.net

Obývací pokoj č. 2. Bílá sedací souprava kontrastuje s černým krbem. Nechybí zajímavé obrazy a další umělecká díla:

Zdroj: desiretoinspire.net

Tento čtenářský, resp. meditační koutek působí tak trochu pochmurným dojmem. To ale asi byl záměr:

Zdroj: desiretoinspire.net

Obývací pokoj č. 3 aneb netradiční spojení obýváku a studovny. Všimněte si fantastického konferenčního stolku ze samorostu:

Zdroj: desiretoinspire.net