5 inspirativních koutků s nočními stolky

 

Chystáte se kupovat nový noční stolek? Pak si určitě nenechte ujít dnešní článek.

 

Čím jsou následující koutky s nočními stolky zajímavé? Především tím, že odrážejí osobnost lidí, kteří je zařídili. Například – někdo je drsný dobrodruh, jiný spíš romantik atd. Proč to nedat najevo?

stoly a stolky

Zdroj: homelove.cz
 

Kromě toho potvrzují, že i na velmi malém prostoru se dá vytvořit něco opravdu zajímavého – stačí mít chuť se do toho pořádně opřít a nebát se experimentovat. Mimochodem, který se nejvíc líbí vám?

 

komody a skříňky

 

Bílý stolek

Zdroj: homelove.cz
 

„Luxusní noc“ – pro navození atmosféry luxusu a elegance je mimořádně vhodný černý noční stolek a doplňky ve vintage stylu. Například staré skleněné lahve:

 

Zdroj: dailydreamdecor.com
 
„Dívčí prostor“ – aneb růžová všude, kam se podíváš. Samozřejmě nesmí chybět flakony s parfémy, zamilované romány a nějaké to umělecké dílo:
 
Zdroj: dailydreamdecor.com
 

„Dobrodruh“ – sníte o nebezpečných výpravách do exotických končin? Potom na noční stolek umístěte minimálně jednu velkou pokojovou rostlinu, přidejte výraznou lampu a vhodnou dekoraci. Výsledek bude stát za to:

 

Zdroj: dailydreamdecor.com
 

„Jednoduché štafle“ – kreativní a praktické řešení. Schůdky nabízejí víc úložných ploch než klasický stolek – na jeden stupínek můžete umístit oblíbené knihy a časopisy, na další vonnou svíčku apod.:

 

Zdroj: dailydreamdecor.com

 

„Snílek“ – noční stolek zavěšený ze stropu? A proč ne! Kdyby vůbec nic jiného, je to hodně originální:

Zdroj: dailydreamdecor.com