5 fotografií od Winnie Au

 

Winnie Au je talentovaná fotografka, která se živě zajímá o neobvykle zařízené interiéry a luxusní nábytek...

 

Winnie Au se narodila v Rockfordu. V současné době žije a pracuje v New Yorku. Kromě interiérů ráda fotí rovněž portréty lidí i zvířat a módu. Podle svých vlastních slov miluje jízdu na kole, francouzské espresso, polévkové knedličky a mac and cheese, V jejím portfoliu naleznete opravdu zajímavé a inspirativní snímky.

 

Tomuto obývacímu pokoji dominuje krásný falešný krb, nad kterým visí velké vintage zrcadlo. Jasně růžové umělé květiny kontrastují se zbytkem místnosti:

Zdroj: desiretoinspire.net

Umělecká dílnička. Pokud si její majitel na chvíli potřebuje odpočinout od malování, usedne ke klavíru a přehraje si některé ze svých oblíbených skladeb. Nebo se naopak věnuje skládání hudby a se štětcem v ruce relaxuje? Kdo ví…:

Zdroj: desiretoinspire.net

Malý, ale útulný byt. Zeď z neomítnutých cihel, spací patro, dřevěná podlaha…:

Zdroj: desiretoinspire.net

Další obývák. Tenhle je spojený s pracovnou a mj. se v něm nachází i klavír. Všimněte si množství výklenků, které od sebe jednotlivé zóny „oddělují“ a současně pokoj opticky zvětšují:

 

Zdroj: desiretoinspire.net

 

Schodiště do patra. U jeho úpatí stojí originální umělecké dílo. Další pak visí na stěně. Samostatnou zmínku si zaslouží také efektivní využití prostoru pod schody:

Zdroj: desiretoinspire.net