5 fantastických domů, které si lze pronajmout přes Airbnb

 

Toužíte strávit několik nocí v opravdu luxusní vile? Díky Airbnb si tento sen můžete splnit.

 

Pro potřeby tohoto článku jsme vybrali pět nemovitostí, ve kterých se budete cítit doslova jako králové a královny. Nacházejí se na úžasných místech a svým nájemcům poskytují veškerý myslitelný komfort.

Křeslo bambus Bali:

Zdroj: homelove.cz

Samozřejmě, noc strávená v těchto vilách vás přijde na pěkných pár desítek tisíc. Na druhé straně je třeba vzít v potaz, že za tuto částku budete mít k dispozici celý objekt, který hravě pojme třeba 12 hostů. Pro jedince, kteří rádi cestují ve větších skupinách, tak může jít o skvělou alternativu k ubytování v hotelu.

Komoda zelená:

Zdroj: homelove.cz

Vila v Brandenburgu (Německo) – přepychové sídlo, ve kterém se bez problémů vyspí až 14 lidí. Cena 2890 USD/noc:

Zdroj: airbnb.com

Villa Amarilla (Island Harbour, Anguilla) – tento nádherný dům mj. disponuje pěti ložnicemi, nekonečným bazénem a tělocvičnou. Navíc nabízí kouzelné výhledy na oceán. Cena 2 100 USD/noc:

Zdroj: airbnb.com

Vila na ostrově Phuket (Thajsko) – dvě kuchyně, privátní pláž, mramorový bazén… co víc si přát. Cena 2060 USD/noc:

Zdroj: airbnb.com

Casa Kalika (Punta de Mita, Mexiko) – chcete z oken ložnice pozorovat zátoku Banderas, pohoří Sierra Madre či ostrovy Marietas a občas si zahrát partičku golfu? Pak je pro vás Casa Kalika tím pravým místem pro strávení dovolené. Cena 2009 USD/noc:

Zdroj: airbnb.com

Vila v Hertfordshiru (Velká Británie) – a teď něco pro milovníky historie. Tato nemovitost se může pochlubit vlastní věží (postavenou kolem roku 1860) a starožitným interiérem. Cena 977 USD/noc:

Zdroj: airbnb.com