5 báječných vychytávek pro vaše letní párty

 

Baví vás pořádat grilovačky, pikniky a další podobné společenské akce? Máme pro vás pár vychytávek, díky kterým budou ještě lepší než dosud.

 

Léto je mimo jiné i časem bujarých zahradních mejdanů. Ať už slavíte cokoliv, venku je to mnohem lepší než uvnitř – zvlášť pokud disponujete velkým grilem a na pozemku máte bazén.

Zátka na víno - Rýč:

Zdroj: homelove.cz

Níže nalezete přehled několika povedených DIY předmětů, které na účastníky vašich párty zaručeně udělají dojem. Pro úplnost dodejme, že všechny tyto inspirativní výtvory byly vyfoceny na různých svatbách.

Podtácek na skleničky:

Zdroj: homelove.cz

Taky vám přijde, že klasické chladicí boxy už jsou příliš okoukané? Tak si vyrobte „pivní bar“ – třeba ze dřeva a nabarvených škvárobetonových tvárnic:

Zdroj: bloglovin.com

Saláty se opravdu nemusejí servírovat jen v mísách. Skvělou alternativu představují například skleněné dózy s víčky. Jsou praktické (nedostane se do nich hmyz) a navíc dobře vypadají:

Zdroj: bloglovin.com

Originální nápojové automaty. Můžete do nich nalít například nějaký koktejl a nechat hosty, ať se obsluhují sami:

Zdroj: bloglovin.com

Jestliže plánujete piknik a máte málo stolů, použijte dřevěné palety vhodných velikostí. Pak už stačí jen přidat ubrusy, polštářky, ubrousky… a máte hotovo:

Zdroj: bloglovin.com

Na závěr jsme si nechali perfektní doplněk pro grilovačky – křídovou tabuli plnou plechových kelímků s různými omáčkami, zeleninou apod.:

Zdroj: bloglovin.com