Z Ruska s láskou: Korneev Design Workshop

Zajímá vás, jaké interiérové styly jsou momentálně „in“ v Rusku? Nenechte si ujít následující článek…

Tento stylový apartmán s jednou ložnicí byl navržen renomovanou ruskou společností Korneev Design Group. Přestože celková plocha bytu je poměrně malá (a klient navíc neměl k dispozici příliš velký rozpočet), výsledek opravdu stojí za to.

„Snažili jsme se vytvořit zábavné a barevné prostředí,“ uvedl zástupce  Korneev Design. Jak se jim to podařilo, na to už se podívejte sami:

Zdroj: designshuffle.com

Pokud máte k dispozici jednu velkou místnost, není nic lehčího, než rozdělit ji na několik menších ploch - například pomocí konzolových stolků a svítidel. V tomto případě se v jedné části nachází „obývací pokoj“ a ve druhé „jídelna“. Všimněte si krásného vintage nábytku, dřevěné podlahy a stylových lamp.

 

Zdroj: designshuffle.com

Falešný krb se svíčkami – skvělá volba pro interiéry, do kterých normální krb zkrátka nelze umístit.

 

Zdroj: designshuffle.com

Originální: Vestavěné skříně na první pohled připomínají velké dvoukřídlé dveře.

 

Zdroj: designshuffle.com

Modré zdi pěkně kontrastují s bílými dveřmi za postelí. Na každé straně stojí jeden vintage noční stolek s moderní lampičkou.

 

Zdroj: designshuffle.com

Další velice zajímavý prvek – ohnivě rudý radiátor.

 

Zdroj: designshuffle.com

Koupelně, zařízené ve viktoriánském stylu, dominuje nepřehlédnutelné zrcadlo. Samostatnou zmínku si zaslouží i dřevěné obložení.

homelove.cz | 24. 12. 2013

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.