Z dalekých cest do dvoupokojového bytu

Rena Thiagarajan je bývalá právnička, která se podlehla touze cestování. Rozhodla se najít cestu, jak si svou vášeň pro exotiku a dálky vyplnit. Cestuje po celém světě a fotografuje přímo na tržištích a obchodech zajímavé produkty, které ihned posílá na svou webovou stránku. Tím umožní zprostředkovat kontakt se zákazníkem z daleké ciziny a v nejlepším případě zrealizovat obchod.

Nahlédněme společně do míst, která charakterizují její vztah k cestě za poznáním. V ložnici najdete bývalou kancelářskskou kartotéku z poloviny 20. Století. Majitelka ji pořídila ze zastavárny v San Francisku. Obraz symbolizující jedno holičství v Ghaně vyrobil majitel sám jako reklamní poutač.

Zdroj: http://www.designsponge.com
 
Liquid error: undefined method `main_image' for nil:NilClass

Majitelka sní o velké knihovně od podlahy až ke stropu, ale nyní její vzácná literatura žije v této vintage kovové polici v rohu malého obývacího pokoje.

Zdroj: http://www.designsponge.com
 

Občas neuškodí míchat vzory a barvy dekorací. Například tyto polštáře se na gauči míchají velmi často. Momentální kolekce jsou vyrobené z vintage textilií z Hanoie.

Zdroj: http://www.designsponge.com
 

Láska ke šperkům, zejména k velkým náhrdelníkům je zřejmá. Dřevěný věšák v ložnici je z blešího trhu.

Zdroj: http://www.designsponge.com

 

Homelove.cz | 30. 04. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.